Nogomet 24. lis 202117:11 > 17:12 0 komentara

Golom Michaila Antonia West Ham je svladao Tottenham 1:0 u lokalnom derbiju Londona, dok je Leicester bio bolji na gostovanju kod Brentforda rezultatom 3:1.

U londonskom derbiju u prvom poluvremenu Tottenham je imao više loptu u posjedu, dok je West Ham bio opasniji.

Creswell je izveo korner, a Antonio je bio sam kao duh u petercu Tottenhama i volej udarcem pogodio mrežu Huga Llorisa.

Leicester je sjajno otvorio dvoboj protiv Brentforda. Lisice su povele u 14. minuti fantastičnim golom Tielemansa, koji je pogodio sa velike daljine.

Nisu se predavali igrači Brentforda. Jorgensen je u 60. minutu bio najviši u kaznenom prostoru i glavom je izjednačio na 1:1. Tri boda Leicesteru donio je Maddison u 73. minuti. Pogodio je na dodavanje Dake, koji je na poluvremenu zamijenio Vardyja.

Na ljestvici West Ham je trenutno četvrti sa 17 bodova, Tottenham je šesti sa 15, dok je Leicester deveti sa 14 bodova. Brentford, unatoč teškom rasporedu, trenutno je na 12. poziciji sa 12 bodova.