Tottenham ponovno kiksao, Perišić u prvoj postavi bez učinka

Nogomet 1. sij 202316:58 > 16:59 0 komentara
ActionPlus12440535 Shaun Brooks

Tottenham je ostao bez pobjede i u drugoj utakmici otkada je sezona nastavljena.

Nakon samo 2:2 protiv Brentforda, Tottenham je ovoga puta poražen pred svojim navijačima od Aston Ville s 2:0. Strijelci su bili Buendia i Douglas Luiz, oba gola pala su u drugom poluvremenu.

Ivan Perišić igrao je do 88. minute, ali bez značajnijeg učinka. Aston Villa je statistički bolje izgledala s 12 udaraca prema golu, od čega četiri u okvir, a jedina prednost na strani domaćina bila je u posjedu lopte, Tottenhamu je pripalo 59 posto. No, taj im podatak nije previše značio.

Nakon novog kiksa, Spursi su sada peti na ljestvici s 30 bodova, dva manje od Manchester Uniteda, odnosno istovjetno više od Liverpoola koji je šesti. Spursi imaju utakmicu više od oba kluba.

Aston Villa je pobjedom ostala na dvanaestom mjestu s 21 bodom.