Ozljeda Kovačića, Oršić i Ćaleta-Car ispali iz Premier lige

Nogomet 13. svi 202318:27 0 komentara
Guliver images

Odigrano je 36. kolo Premier lige, a svoj put u najvišem rangu engleskog nogometa zapečatili su nogometaši Southamptona. Popularni Sveci doživjeli su domaći poraz od Fulhama (0:2) i time su ispali iz Premiershipa.

Mislav Oršić i Duje Ćaleta-Car nisu participirali u porazu od Fulhama, a Svecima su presudili Carlos Vinicius i Mitrović.

Aston Villa je pobijedila Tottenham rezultatom 2:1 – golove za domaćine zabili su Ramsey i Douglas Luiz, dok je utješni gol Spursa zabio Kane u 90. minuti.

Chelsea je nastavio s krizom – Bluesi ovog puta nisu izgubili, završilo je rezultatom 2:2. Oba gola za Chelseaja zabio je Sterling, dok je oba gola Nottinghama zabio Awoniyi. Hrvatski nogometni reprezentativac Mateo Kovačić ozlijedio se krajem prvog poluvremena i morao je napustiti igru. Težina ozljede još nije poznata.

Manchester United je pobijedio Wolverhampton rezultatom 2:0, a golove su zabili Martial i Garnacho. Istim rezultatom je Crystal Palace pobijedio Bournemouth uz dva gola Ezea.