Englezi kritiziraju Perišića: ‘Okrenuo je leđa…’

Ashley Western via Guliver Images

Tottenham je doživio težak poraz na gostovanju kod Leicestera (1:4) u dvoboju 23. kola Premiershipa.

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić igrao je do 75. minuti, a njegov nastup nije se dojmio engleskim medijima.

Okrenuo je leđa kad je Mendy pucao, pa je mogao samo gledati kako lopta završava u gornjem desnom kutu. Perišićev ubačaj prethodio je Bentancurovu golu, no trenutno je izvan forme te ne ide više toliko gore-dolje po lijevoj strani terena”, piše Football London koji mu je dao ocjenu 4.

Portal 90min bio je još oštriji.

“Ništa nije napravio u zadnjoj trećini terena, ni kada bi ga Harry Kane proigrao, ni kada bi imao priliku ubaciti“, piše 90min koji je Perišićev nastup ocijenio trojkom.

U sličnom smjeru razmišljaju i novinari Evening Standarda.

“Perišić je slabo odradio napadački dio i u drugom poluvremenu potpuno nestao“, pišu.

Perišić je za Spurse ukupno odigrao 30 utakmica – upisao je pritom devet asistencija, a prvi gol još čeka. Ugovor s Tottenhamom vrijedi mu do 2024. godine.