Brightonu bod na Anfieldu, Chelsea do tri boda u 90.

Nogomet 1. lis 202218:03 0 komentara
Peter Byrne via Guliver Images

Novi veliki kiks napravio je Liverpool, ovog puta u osmom kolu Premier lige na Anfieldu su odigrali 3:3 protiv Brightona.

Brighton je nakon 18 minuta golovima Trossarda imao 2:0, da bi Liverpool do odmora tek smanjio preko Firmina. Brazilac je drugim golom u 54. minuti donio izjednačenje, dok su Redsi do potpunog preokreta stigli u 63. minuti autogolom Webstera. Ipak, Trossard u 83. minuti zabija treći gol i donosi bod Brightonu.

Chelsea je golom Gallaghera u 90. minuti stigao do 2:1 pobjede protiv Crystal Palacea. Domaćin je vodio od sedme minute golom Edourda, da bi za 1:1 u 38. pogodio Aubameyang. Kovačić je odigrao cijelu utakmicu za Plavce.

Uspješni gosti bili su i Newcastle te Everton. Svrake su s 4:1 slavile kod Fulhama uz dva gola Almirona, dok su jednom mrežu domaćina tresli Wilson i Longstaff. Reid je zabio jedini gol za Fulham.

Everton je s 2:1 pobijedio Southampton, iako su domaćini poveli golom Ariba, da bi Coady i McNeil donijeli preokret gostima.

Na utakmici Bournemoutha i Brentforda mreže su mirovale.