Southampton "pokazao zube" i osvojio bod na Traffordu

Premier League 30. pro 201718:08 > 18:12
Julian Finney /Getty Image

U 21. kolu engleske Premier lige posljednju utakmicu dana odigrali su Manchester United i Southampton, a ona je završena bez pogodaka.

Manchester United i Southampton remizirali su na Old Traffordu, završilo je 0:0.

Prvi na utakmici zaprijetili su domaćini, ali Romelu Lukaku je pucao preko gola iz izgledne prilike. Dvije minute poslije velika prilika za goste, sam je pred De Geu izašao Ward-Prowse, ali njegov udarac je zaustavio Španjolac. Nakon toga drugi Španjolac u dresu Uniteda Juan Mata prijeti, opet nema pogotka.

U drugom poluvremenu prvi prijeti Southampton, opet jedan na jedan s golmanom izlazi Shane Long, brani sjajni De Gea i spašava “Crvene vragove”. U nastavku United je imao inicijativu, gol je postigao čak Pogba, ali je dosuđeno zaleđe.

Novi kiks momčadi Josea Mourinha, koja je sad još dalje od naslova prvaka.