Premier League 28. pro 201920:32 > 20:33
Justin Setterfield/Getty Images

Norwich i Tottenham odigrali su 2:2 u utakmici 20. kola engleske Premier lige.

Clive Mason, Getty Images

Norwich, koji se grčevito bori za opstanak, dva puta je vodio večeras protiv Spursa, ali su gosti na kraju osvojili bod, iako je naravno Jose Mourinho inzistirao na osvajanju čitavog plijena.

Domaćin je poveo golom igrača iz Slavonskog Broda Marija Vrančića u 18. minuti i to je bio njegov prvijenac u Premier ligi.

U 55. minuti majstorija Christiana Eriksena iz slobodnjaka za 1:1, ali samo šest minuta kasnije Aurier je autogolom vratio Norwichu prednost.

Norwich je bio bliže pobjedi, no u 83. minuti je Harry Kane izborio, a potom i realizirao penal za 2:2.

Uz to je Pukkiju poništen naoko čist pogodak zbog zaleđa, a gosti su se također ispromašivali, prije svih Delle Ali.

Tottenham je peti s 30 bodova i nastavit će potjeru za četvrtoplasiranim Chelseajem koji ima 32 boda i utakmicu manje.

U drugoj utakmici Leicester je bio bolji od West Hama rezultatom 2:1.