Pogledajte kako je Španjolska slomila Hrvatsku s tri gola u prvom poluvremenu

Euro2024 15. lip 202418:54 1 komentar
AP Photo/Manu Fernandez via Guliver

Hrvatska je u 'knockdwonu' protiv Španjolske...

Hrvatska nogometna reprezentacija u ovim trenutcima igra utakmicu prvog kola grupne faze Europskog prvenstva u Njemačkoj.

Susret protiv Španjolske nije započeo najbolje, Furija je dominirala posjedom i presingom po izgubljenoj lopti, a Vatreni gotovo da nisu prešli centar. Međutim, kako je utakmica išla dalje, dojam je bio kako Hrvatska dobiva na stabilnosti, ali onda je Španjolska u svega par dodavanja izigrala kompletnu obranu Hrvatske, a Alvaro Morata je u 29. minuti pogodio za 1:0.

Vatreni su još bili pod dojmom primljenog gola, a Španjolska je svega tri minute kasnije udvostručila vodstvo preko Fabiana Ruiza koji je krasno pogodio nakon malog ‘slaloma’ u šesnaestercu.

Kada se već činilo da ćemo na predah otići s rezultatom 2:0, Španjolska ponovno zabija nakon ubačaja putem Carvajala. Yamal je ubacio u prvoj minuti sudačke nadoknade, a Pongračiću se bek Real Madrida prikrao iza leđa i pogodio za velikih 3:0.

Pred Hrvatskom je težak posao u drugom poluvremenu, a golove Španjolske pogledajte OVDJE.