Palace zaustavio United, Casemiro promašio pobjedu

Nogomet 18. sij 202322:56 > 22:56 0 komentara
Adam Davy via Guliver Images

Nogometaši Manchester Uniteda nisu uspjeli upisati i šestu uzastopnu pobjedu u Premier ligi. Iako su ulaskom u sudačku nadoknadu vodili protiv Crystal Palacea, na kraju su osvojili samo bod...

United je na gostovanju poveo pogotkom Bruna Fernandesa u 43. minuti. Fernandes je tim pogotkom ušao u birano društvo igrača koji su postigli najmanje po 20 golova kod kuće i u gostima u Premier ligi. Osim njega, to je uspjelo još samo KaneuSalahu Sonu.

Palace je blizu izjednačenja bio u 75. minuti kada je De Gea sjajno obranio udarac Guehija. Ipak, u prvoj minuti sudačke nadoknade domaćin je došao do zasluženog boda golom Olisea (1:1).

Do kraja dvoboja United je opet mogao povesti, ali je Casemiro uprskao dobru šansu.

Tim rezultatom Manchester je propustio preskočiti Manchester City te ostaje treći u poretku, ali je sada barem bodovno poravnat s “Građanima” na 39 bodova. Palace je 12. s 23 boda.