Ovo će obradovati Tomasa: Zabili Lovrić i grčko pojačanje

Hrvatska 16. srp 202310:57 0 komentara
Ricardo Larreina via Guliver Images

U posljednjoj provjeri pred početak nove sezone Osijek je svladao Shabab Al Ahli, aktualnog prvaka Ujedinjenih Arapskih Emirata...

U utakmici igranoj u Staroj Pazovi Osječani su protiv sastava iz Dubaija slavili 2:0 golovima Kristijana Lovrića u 16. minuti i Stefanosa Evangeloua u 55.

Lovrić je poentirao u svom klasičnom stilu, preciznim udarcem s ruba kaznenog prostora nakon asistencije Caktaša, dok je novopridošli grčki stoper – koji je u igru ušao u 22. minuti umjesto ozlijeđenog Bralića – pogodio glavom nakon ubačaja raspoloženog Lovrića iz slobodnog udarca.

Trenera Stjepana Tomasa, dakle, osim pobjede može radovati i sve bolja forma Lovrića koji je prošle sezone u 22 nastupa za Osijek ostao bez postignutog pogotka.

Osijek je utakmicu započeo u sastavu Malenica, Omerović, Barišić, Bralić, Drambaiev, Jugović, Fiolić, Caktaš, Bukvić, Lovrić i Mierez, a u nastavku su igrali još Evangelou, Gržan, Brlek, Nejašmić, Hiroš, Fućak i Špoljarić.

Novu sezonu SuperSport HNL-a Osijek otvara 22. srpnja na svojoj novoj Opus Areni protiv Slaven Belupa.