VIDEO / Ronaldo zabio za pobjedu, a domaćin promašio kazneni udarac za remi u 13. minuti nadoknade

Nogomet 19. lis 202411:41 0 komentara

Ludu utakmicu gledali smo sinoć u 7. kolu saudijskog prvenstva.

Al Nassr, za kojeg igraju Cristiano Ronaldo i Marcelo Brozović, gostovao je kod Al Shababa i upisao tijesnu pobjedu rezultatom 1:2.

Gosti su poveli u 69. minuti kada je bivši igrač Manchester Cityja, Aymeric Laporte, zakucao loptu u mrežu domaćina.

Al Shabab se vratio u susret u 90. minuti, a autogol je postigao veznjak Al Nassra, Ali Al Hassan. A onda je krenuo spektakl.

Prvo je Ronaldo u 90+7′ minuti sigurno realizirao kazneni udarac, da bi šest minuta kasnije, u 103. minuti i domaćin dobio kazneni udarac. Gostujući stoper u toj situaciji je isključen, no pogodak za izjednačenje nije postignut. Napadač Shababa pogodio je samo vratnicu i ostalo je 1:2.