Nageslmann poražen od Kölna u debiju na klupi Bayerna

Bundesliga 17. srp 202119:52 0 komentara
GuliverImages

Munhenski Bayern poražen je u današnjem pripremnom dvoboju protiv momčadi Kolna rezultatom 3:2.

Novi trener bavarskog velikana Julian Nagelsmann nije u ovom susretu mogao računati na najveće zvijezde, pa su šansu za igru dobili uglavnom mlađi igrači.

Ipak, Bayern prvi dolazi do gola u ovom dvoboju. Armindo Sieb je u sedmoj minuti pogodio za prednost od 1:0.

Koln jako brzo dolazi do preokreta. Golovima Thielmanna (19.) i Utha (26.) preokrenuli su rezultat na 2:1.

Na odmor se međutim odlazi neriješenim rezultatom 2:2. Drugi gol za Bayern postigao je Joshua Zirkzee u 33. minuti susreta.

Nastavak meča donosi samo jedan pogodak, a zabio ga je Koln. Trenutak odluke se desio u 56. minuti kada Uth pogađa za konačnih 3:2.