Modrić i društvo šokirani u Madridu, Barca ima meč-loptu

Nogomet 8. tra 202323:09 > 23:10
AP Photo/Jose Breton via Guliver Images

Nogometaši madridskog Reala još su jednom kiksali u domaćem prvenstvu i ovaj bi ih put to zaista trebalo koštati naslova prvaka Španjolske...

Na svom su travnjaku realovci izgubili od Villarreala 3:2 pogotkom Chukwuezea u 80. minuti, nakon što je domaćin vodio 2:1.

Real je poveo autogolom Torresa u 16. minuti, Villarreal je poravnao preko Chukwuezea u 39., da bi Vinicius Junior u 48. vratio Realu vodstvo.

No Žuta podmornica nije se dala potopiti. Na 2:2 poravnao je Morales u 70. minuti, a onda je već spomenuti Chukwueze deset minuta prije kraja šokirao Bernabeu i pomogao Barceloni.

Naime, vodeći Katalonci i dalje imaju 12 bodova prednosti nad Realom (71-59) i u ponedjeljak protiv Girone kod kuće imaju priliku praktički potvrditi naslov prvaka. Villarreal se ovom pobjedom popeo na peto mjesto s 47 bodova, što je četiri manje od četvrtoplasiranog Real Sociedada koji drži posljednje mjesto za grupnu fazu Lige prvaka.

Hrvatski kapetan Luka Modrić za Real je igrao od 72. minute kada je zamijenio Tchouamenija.