Luka Modrić zabio Elcheu, Benzema preskočio Raula

Nogomet 15. velj 202322:54 > 22:54 0 komentara
AP Photo/Manu Fernandez via Guliver Images

U završnoj utakmici 21. kola španjolske La Lige Real Madrid nije se poskliznuo protiv posljednjeplasiranog Elchea...

Madriđani su na svom travnjaku slavili 4:0 i smanjili zaostatak za vodećom Barcelonom na osam bodova.

Real je sve riješio već u prvom poluvremenu kada je postigao tri pogotka. Račun je otvorio Marco Asensio u 8. minuti, a u 31. i prvoj minuti sudačke nadoknade Karim Benzema realizirao je dvije najstrože kazne.

Tim dvama golovima Francuz se odvojio od legendarnog Raula na drugom mjestu poretka Realovih strijelaca u domaćem prvenstvu. Benzema je sada na 230 golova, a Raul na 228. Na vrhu je Cristiano Ronaldo s čak 311 golova.

U 68. minuti Luka Modrić ušao je u igru i 80. se upisao u strijelce preciznim udarcem s 15 metara u same rašlje.