VIDEO Maribor od 1:3 do 4:3 u KL, Iličić u 121. donio prolaz

Konferencijska liga 3. kol 202323:20 0 komentara

Nogometaši Maribora jedva su uspjeli proći luksemburški Differdange u drugom pretkolu Konferencijske lige slavivši s 4:3.

Prva utakmica u Luksemburgu završila je rezultatom 1:1, dok je uzvrat u Ljudskom vrtu ponudio golijadu.

Sve je krenulo dobro za Maribor već u petoj minuti kada su poveli preko Kolara, no onda su neobjašnjivo stali. Differdange je preokrenuo do prvog poluvremena golovima Erica i Tranija. Trani je zabio svoj drugi gol na utakmici za 3:1 u 46. minuti, dok su produžetke slovenskoj ekipi donijeli Repas i Brnić golovima u 62. i 82. minuti.

Otišlo se u produžetke, a Maribor se spasio golom Josipa Iličića u debeloj sudačkoj nadoknadi, točnije u 121. minuti.

Maribor je tako s ukupnih 5:4 prošao dalje, no u trećem pretkolu čeka ih težak izazov – turski velikan Fenerbahče.