Farmaceuti utrpali čak devet komada crnogorskom prvoligašu

Crna Gora 13. sij 202413:59 0 komentara
NK Slaven Belupo

Nogometaši Slaven Belupa odradili su još jednu pripremnu utakmicu u Medulinu.

Farmaceuti su fenjeraša u prvenstvu Crne Gore, Rudar, pobijedili s uvjerljivih 9:1.

Poveli su Farmaceuti u 13. minuti kad je Štefulj asistirao Štrkalju koji je mirno pogodio. Tek tri minute kasnije Šakota je povisio rezultat na 2:0.

Svoj drugi gol Štrkalj je zabio nakon pola sata igre nakon ubačaja Šakote s lijeve strane, a u 35. minuti poentirao je mladi Kamerunac Nongoh. U završnici prvog dijela Rudar je smanjio na 4:1 preko Ćepića.

Novi igrač Qestaj upisao se u strijelce na asistenciju Hlevnjaka početkom nastavka susreta, potom su mrežu Rudara zatresli i veznjaci Caimacov i Mioč, u 53. i 61. minuti. Vlašić je zabio u 71. minuti za osmi gol Belupa, da bi konačnih 9:1 postavio Mioč s bijele točke.

Slaven Belupo će natjecanje u HNL-u nastaviti gostovanjem kod Varaždina 26. siječnja.

NK Slaven Belupo – FK Rudar 9:1 (4:1)

SLAVEN BELUPO: Sušak – Krušelj, Boras, Pllana, Štefulj – Brdik, Agbekpornu, Liber – Nongoh, Štrkalj, Šakota. Drugo poluvrijeme: Čović (od 80. Šašek) – Hlevnjak, Katalinić, Međimorec, Riđan – Lepinjica, Caimacov, Mioč – Ortiz (od 62. Vlašić), Qestaj (od 75. Bosec), Martinaga. Trener: Roy Ferenčina.

RUDAR: Vuksanović – Ukšanović, Muratović, Bakrač, Pupović – Ćepić, Zečević, Morcillo – Knežević, Bogdanović, Sentoku. Klupa: Radanović, Bulatović, Pupović, Golubović, Kartal, Okamoto, Golubović, Živković, Vukčević. Trener: Nedeljko Vlahović.

Strijelci: 1:0 Štrkalj 16′, 2:0 Šakota 19′, 3:0 Štrkalj 30′, 4:0 Nongoh 35′, 4:1 Ćepić 45′, 5:1 Qestaj 49′, 6:1 Caimacov 53′, 7:1 Mioč 61′, 8:1 Vlašić 72′, 9:1 Mioč 82′

Suci: Šantić Ivan, Mušković Mauro, Tonković Daniel.