Hajduk bez Livaje remizirao sa slovačkim prvoligašem

Hrvatska 28. lip 202319:22 0 komentara
Robert Matić/Miro Gabela Hajduk.hr

Hajduk je remizirao u prvoj pripremnoj utakmici slovenskog dijela priprema...

Protiv slovačkog prvoligaša Spartaka iz Trnave koji je bio treći u domaćem prvenstvu i osvojio Kup Hajduk je odigrao 1:1. Oba su gola pala u prvom poluvremenu.

Spartak je poveo u 17. minuti golom Paura nakon pogreške Hajduka u sredini terena, no Bijeli su poravnali već u 27. minuti preko Filipa Čuića koji je pospremio odbijanac nakon grede Benrahoua iz slobodnog udarca.

Čuić (20) je mlađi brat bivšeg prvotimca Hajduka Marija Čuića, a proteklu je sezonu proveo na posudbi u slovenskom Radomlju.

Hajdukov trener Ivan Leko prvo je poluvrijeme odigrao u sastavu Lučić, Đolonga, Ferro, Šarlija, Melnjak, Lauš, Krovinović, Sahiti, Benrahou, Šošić i Čuić, bez pomoći pošteđenog Marka Livaje, a u drugo je krenuo s ovim igračima: Silić, Capan, Vušković, Prpić, Hrgović, Grgić, Pukštas, Dolček, Kalik, Dajaku, Antunović.

Hajduk je u finišu bio bolji, konkretniji, no Dolček Antunović nisu iskoristili najbolje prilike i tako je ostalo 1:1.

Sljedeću pripremnu utakmicu Hajduk igra u nedjelju 2. srpnja u Ljubljani protiv Olimpije od 18 sati uz izravan prijenos samo na Sport Klubu.