Elez nakon poraza: To trebamo promijeniti

Hrvatska 29. kol 20228:09 > 8:10 0 komentara
HNK Hajduk

Hajduk je iz Gradskog vrta otišao s porazom protiv Osijeka 2:1 u sedmom kolu SuperSport HNL-a.

Nakon što je hajdukov branič Josip Elez odigrao cijelu utakmicu prvo se osvrnuo na tragičnu uvertiru utakmice, tragičnu smrt oca Marka Livaje.

“Dogodila se tragedija. Gledali smo da budemo svi zajedno i da se upravo tako, kao ekipa, smirimo i pomognemo Marku, da razbistri glavu i 90 minuta koliko je god moguće uspije misliti na nešto drugo.”

Osvrnuo se i na poraz.

“Najlakše je reći da smo bili bolji drugo poluvrijeme. Kada protivnik vodi 2:0 lakše je biti bolji. Treba tako krenuti od početka, biti dominantan. Ne smijemo imati propuste. Tako je bilo i prošle sezone.

To se treba promijeniti. Ne smijemo previše razmišljati da moramo sve promijeniti, nego to moramo napraviti. Treba svatko pogledati sebe, staviti se bolje i biti više kao ekipa. Samo tako možemo pobjeđivati i ostvarivati bolje rezultate.”