Đalović: Lijepo je vidjeti vrh ljestvice nakon onog u Ljubljani

Hrvatska 15. ruj 20249:53 0 komentara
HNK Rijeka

Četvrtu su pobjedu u šestom kolu HNL-a upisali nogometaši Rijeke te su stigli na sam vrh ljestvice, u gostima su svladali Goricu s 1-0 (0-0).

U vrlo teškim uvjetima i po kiši natopljenom travnjaku jedini je pogodak dao Niko Janković. Sjajan je gol postigao u 58. minuti za novo riječko slavlje. Kao i Rijeka istih 14 bodova ima Hajduk, međutim Rijeka je ispred zbog bolje ukupne gol-razlike. Na trećem je mjestu Dinamo s bodom manje.

Pobjedu je komentirao trener Rijeke Radomir Đalović.

Predvidjeli smo jednu ovakvu utakmicu, tešku i na zahtjevnom terenu. Čestitke dečkima koji su bili pravi i pokazali kako se bori za Rijeku. Mislim da smo na kraju za taj jedan gol zaslužili pobjedu. U prvom poluvremenu imali smo nekoliko obećavajućih situacija, a posebno u drugom nakon gola Jankovića”, rekao je Đalović, pa dodao da je presretan što se momčad digla nakon teškog poraza 0:5 od Olimpije u Ljubljani:

Trebali smo ranije riješiti utakmicu, a ne strahovati do zadnje sekunde. Ali možda je ovako i slađe. Vrh ljestvice? Lijepo je to vidjeti nakon onog što nam se dogodilo u Ljubljani. Sutra već treba zaboraviti ovu utakmicu jer nas čeka nezgodna utakmica u Kupu u kojoj možemo puno izgubiti. Moramo biti jako koncentrirani i moramo nastaviti u ovom ritmu. Poziv navijačima, neka dođu da nam pomognu u srijedu u Kupu.”