Bayern se neporažen vraća iz Londona, odluka na Allianz Areni

Champions League 9. tra 202423:01 0 komentara

Bayern je uspio izvući povoljan rezultat protiv Arsenala, završilo je 2:2.

Na Emiratesu su lider engleskog prvenstva Arsenal i Bayern odigrali 2-2. Za Arsenal su zabili Buyako Saka (12) i Leandro Trossard (76), a za Bayern Serge Gnabry (18) i Harry Kane (32pen).

U Londonu je poveo Arsenal u u 12. minuti pogotkom Bukayo Sake, koji je preciznim šutem s desetak metara pogodio sam kut Neuerovih vrata. U 18. minuti Bavarci su izjednačili golom Gnabrya, koji je iskoristio nekoliko vezanih velikih pogrešaka Arsenalove obrane, da bi se potpuni preokret zbio u 32. minuti kada je solo-prodor Sanea prekršajem zaustavio Saliba, a Harry Kane je iz penala doveo Bayern u vodstvo.

Arsenal je poravnao u 76. minuti golom Belgijanca Trossarda, kojemu je povratnu loptu namjestio Gabriel Jesus. U zadnjoj minuti napadač Bayerna Coman je pogodio vratnicu.