Caktašu čista “desetka”, četvorica dinamovaca u momčadi kola

Hrvatska 31. srp 202314:55 0 komentara
NK Osijek TV

Mijo Caktaš obilježio je vikend 2. kola SuperSport HNL-a zabivši "hat-trick" Rudešu u samo 12 minuta i zato je zasluženo bio i najbolje ocijenjen igrač kola...

Osijek je u čudesnom preokretu svladao Rudeš 4:3, a na tom je putu Mijo Caktaš postigao tri pogotka. U igru je ušao u 70., a golove je zabio od 76. do 88. minute.

Za tu je izvedbu po Sofascoreu dobio savršenu ocjenu – 10!

Iako je Osijek u toj utakmici pobijedio, Caktaš je jedini predstavnik te momčadi u sastavu kola. Poraženi Rudeš ima dvojicu – Luku Pasaričeka (8.7) i Aleksu Latkovića (81.).

Najviše igrača u momčadi kola ima Dinamo, četvoricu, od koji je najbolje ocijenjen Luka Ivanušec (8.9). On je u pobjedi Dinama kod Istre 3:0 ugradio gol i asistenciju. Mahir Emreli dobio je ocjenu 8.2 za također gol i asistenciju, Bogdan Mihajličenko 7.7, a Maxime Bernauer 7.6.

Najbolji vratar kola je Rijekin Nediljko Labrović (8.1), a u najboljih 11 su i hajdukovci Rokas Pukštas (8.0) i Ferro (7.6).