Cadiz se nakon povijesne pobjede zahvalio Barci

Nogomet 19. tra 202210:20 > 10:20 0 komentara
AP Photo/Joan Monfort

Nogometni klub Cadiz pobijedio je Barcelonu sa 1:0 u utakmici 32. kola La Lige, pa su slavili.

Prvi put u povijesti ovaj andaluzijski klub slavio je u Barceloni, a njihova je pobjeda od velike važnosti u borbi za ostanak u eliti.

Gol odluke postigao je Lucas Perez u 48. minuti, a nakon utakmice gosti su napravili veliku feštu u svlačionici Nou Campa nakon čega su objavili fotografiju i tako stekli dodatne simpatije.

Iako je bilo hrane i pića uz glazbu, nogometaši su prije napuštanja stadiona pospremili sve iza sebe, a objava je obišla društvene mreže.

“Čast je igrati na Camp Nou i ostvariti povijesnu pobjedu. Hvala Barceloni na izvrsnom tretmanu i gostoprimstvu. Želimo vam puno sreće u nastavku sezone”, stoji u priopćenju Cadiza.