Bundesliga 9. lis 202221:51 0 komentara

U posljednjem susretu 9. kola Bundeslige nogometaši Union Berlina svladali su u gostima Stuttgart s minimalnih 1-0.

Pogodak odluke postigao je Jaeckel u 76. minuti te je momčad iz Berlina sama na vrhu ljestvice. Skupila je ukupno šest pobjeda, dva remija i jedan poraz te ima dva boda više od Freiburga i četiri boda više od Bayerna i dortmundske Borussije.

U 78. i 82. minuti domaći igrač Guirassy je dobio dva žuta kartona pa u završnici domaćin s igračem manje nije mogao ni do boda.

Od 67. minute Borna Sosa je igrao za Stuttgart koji se nalazi na pretposljednjem mjestu ljestvice. Stuttgart je jedina momčad u ligi bez pobjede.