Bundesliga 6. svi 202320:47 0 komentara

Nogometaši Bayerna pobijedili su Werder u Bremenu s 2-1 u 31. kolu njemačkog prvenstva i povećali prednost u odnosu na Borussiju Dortmund na četiri boda.

Bayern se u prvom poluvremenu mučio sa suparnikom iz Bremena, da bi tek u drugom poluvremenu slomio njihov otpor. Prvo je u 62. minuti Serge Gnabry bio uspješan iz blizine, da bi 11 minuta kasnije Leroy Sane povisio vodstvo. Niklas Schmidt potom je sjajnim golom iz daleka dao nadu domaćima, ali do preokreta nisu uspjeli.

Pobjedom Bavaraca izabranici Thomasa Tuchela sada imaju četiri boda prednosti u odnosu na Dortmund. Borussia će u nedjelju ugostiti Wolfsburg u jedinom zaostalom susretu 31. kola.