Bjelica: Volio bih da je ostalo 4:0, malo smo se opustili

Nogomet 30. svi 202323:11 0 komentara
Seskimphoto via Guliver Images

U 36. kolu turske Superlige Trabzonspor Nenada Bjelice uvjerljivo je slavio na gostovanju kod Giresunspora 4:2...

Bjelica i Trabzonspor došli su do druge uzastopne pobjede i treće u zadnje četiri utakmice s uvjerljivih 4:2. Bozok Bardhi poentirali su u razmaku od četiri minute prvog poluvremena (30., 34.), a u drugom dijelu opet je poentirao Bozok (59.) za 3:0. Četvrti je gol bio djelo Bakasetasa iz kaznenog udarca u 72. minuti.

Do kraja je Giresun uspio ublažiti poraz golovima Genca (74.) i Bajića (80.).

“Čestitam mojoj momčadi. Primili smo dva gola, ali smo pobijedili. Igrali smo kompaktno do vodstva 4:0. Nakon toga smo se malo opustili i protivnik je dominirao. Voljeli bismo da je završilo 4:0, ali kad sagledamo cijelu utakmicu možemo reći da smo odigrali jako dobro”, komentirao je nakon utakmice Bjelica.

Ovom pobjedom Trabzon je ostao šesti u poretku, ali je otišao na 54 boda. Do kraja prvenstva igra još protiv Alanyaspora (3. lipnja) i Bašakšehira (18. lipnja).