Bundesliga 3. velj 202417:40 0 komentara

Bayern je danas u 20. kolu Bundeslige slavio protiv Borussije Monchengladbach 3:1.

Bavarcima nije bilo lako, no ipak su uspjeli ostvariti bitnu pobjedu, iako je Bayer Leverkusen kao gost slavio protiv Darmstadta 2:’0 te su Apotekali i dalje prvi s dva boda prednosti.

U 35. minuti Elvedi je šokirao Allianz Arenu te je donio prednost Gladbachu. Kratkog vijeka je trajala njihova prednost, s obzirom da je Pavlović zabio za 1:1 te se s tim rezultatom otišlo na odmor.

Na novi pogodak čekalo se sve do 70. minute kada je zabio Harry Kane, a sve dileme oko pitanja pobjednika riješio je golom de Ligt na asistenciju Sanea u 86. minuti.