Austrija 5. ožu 202319:30 0 komentara

Hrvatski reprezentativni veznjak Luka Sučić odigrao je prvo poluvrijeme za Red Bull Salzburg u 4-2 (1-1) gostujućoj pobjedi protiv Rapida u Beču u susretu 20. kola austrijskog nogometnog prvenstva.

Briljirao je Benjamin Šeško koji je zapravo i donio pobjedu Salzburgu hat-trickom. Seiwald je zabio za prednost gostiju veću u četvrtoj minuti, a na 1:1 izjednačio je Zimmermann u 40. minuti.

Slovenac stupa na scenu u 80., 84. i 87. minuti kada je zabio tri gola, a Gudio Burgstaller je u sudačkoj nadoknadi postavio konačni rezultat, odnosno 4:2.

Sofascore

Ovom pobjedom je vodeći Salzburg stigao do 51 boda, devet više od drugog Sturma, dok je Rapid četvrti sa 30 bodova.