Euroleague 21. ožu 202422:57 > 22:57 0 komentara

Aktualni prvak Europe Real Madrid porazio je Partizan u Beogradu 88:76 i potvrdio poziciju broj 1 uoči doigravanja. Ima omjer 25-6, dok je Partizan na 11. mjestu, dakle trenutno izvan play-ina, s omjerom 14-17.

Prelomila je serija Reala 16:0 kojom su gosti početkom posljednje četvrtine poveli 68:54. Tu više nije bilo povratka za Partizan nakon dosta tvrdog i ne baš efikasnog prvog poluvremena (33:31 za Real).

Najbolji pojedinac susreta bio je hrvatski reprezentativac Mario Hezonja s 25 koševa (trica 5/6!), šest skokova i pet asistencija. Real je u ovom dvoboju bio oslabljen bez Llulla, Rodrigueza i Fernandeza, dok kod Partizana nije bilo Zacha LeDayja.