Bogdanović odličan u porazu: Naravno da sam ljut!

Košarka 2. ožu 20238:49 0 komentara
AP Photo/Carlos Osorio via Guliver Images

Detroit Pistonsi upisali su šesti uzasopni poraz u NBA ligi, Chicago Bullsi su slavili 117:115.

Lijepu šutersku večer imao je i hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović, ubacio je 34 poena, uz šut iz igre 11-21, a trice je šutirao 8-12, a uz to je imao osam skokova i tri asistencije.

Chicago je od početka napravio veliku prednost, već u prvih 12 minuta imao je +15. U trećoj četvrtini je bilo i +19, no zahvaljući Bogdanoviću, Pistonsi su stigli u samoj završnici na 108:108, ali više od toga nisu mogli.

”Izgubili smo utakmicu u prvoj četvrtini kao protiv Charlottea. Krenuli smo jako loše bez ikakve energije, pokušali smo se boriti protiv njihovih igrača u nastavku. Sjajno je što smo se uspjeli vratiti, ali mislim da je naša obrana morala biti bolja u prvom poluvremenu ako želimo pobjeđivati. Pokušavam pobijediti i biti najbolji svaku utakmicu. Naravno da sam ljut, opet smo na kraju izgubili iako smo se borili. Morat ćemo biti otpočetka na razini da bismo pobjeđivali ovakve klubove”, rekao je Bojan nakon utakmice.