Knicksi ponizili Indianu i došli na pobjedu od finala istoka

Košarka 15. svi 20248:34 0 komentara
AP Photo/Frank Franklin II via Guliver

S 3-2 u seriji su poveli i New York Knicks koji su sinoć u petoj utakmici sa 121-91 nadigrali Indiana Pacerse.

Do pobjede ih je vodio Jalen Brunson koji je zabio 44 koša i dodao sedam asistencija i četiri skoka u 43 minute.

Knicksi, koji su izgubili 3. i 4. utakmicu u Indianapolisu, sada vode s 3-2 u seriji najboljih od sedam. New York će pokušati izboriti plasman u finale Istočne konferencije pobjedom u gostima u šestoj utakmici u petak.

Josh Hart je postigao 18 poena pridodavši tome 11 skokova za Knickse, a Isaiah Hartenstein je dodao 17 skokova.

Kod Pacersa najbolji je bio Pascal Siakam s 22 ubačaja i osam skokova, dok je Myles Turner dodao 16 poena.

Pacersi su vodili sa čak sedam poena prednosti u prvoj četvrtini prije nego što su Knicksi zauvijek otišli naprijed završivši razdoblje serijom 22-10 i poveli 38-32.