Darušafaka bolja od Unicsa

Euroleague 25. lis 201620:03 > 20:11
Getty Image

Košarkaši Darušafake pobijedili su ekipu Unicsa u gostima rezultatom 94:87 (29:28, 18:18, 12:19, 28:29) u trećem kolu Eurolige.

Turska momčad je pokazala da je prebrodila poraz od Armanija iz prošlog kola, dok ekipa iz Kazanja ne zna za pobjedu ove sezone u Euroligi.

Unics je vodio tijekom kompletnog prvog poluvremena, na samom startu i sa 12 poena razlike (17: 5), ali gosti nisu ispali iz ritma, već su se postupno vraćali.

Ekipa Davida Blatta je na početku drugog poluvremena preuzela vodstvo u svoju korist i nije ga ispuštala do kraja susreta.

Najbolji pojedinci na utakmici kod Darušafake su bili Wannamaker (22 poena) i Anderson (17 poena), a u ekipi Unicsa Keith Langford je ubacio 22 poena.

Darušfaka u sljedećem kolu 27. listopada igra kod kuće protiv momčadi Efesa, dok Unics gostuje momčadi CSKA u Moskvi.