Bundesliga 14. svi 202317:35 0 komentara

Stuttgart i Bayer Leverkusen remizirali su 1:1 u pretposljednjem susretu 32. kola Bundeslige.

Oba gola viđena su u drugom poluvremenu, i to oba iz jedanaesterca.

U 57. minuti Guirassy je atraktivno izveo jedanaesterac i panenkom prevario golmana gostiju za prednost Stuttgarta.

U 70. minuti dosuđen je penal za Bayer, a precizan s 11 metara bio je Argentinac Palacios.  Borna Sosa igrao je od prve minute za Stuttgart, ali je izašao u 90. minuti.

Ovim bodom ne mogu biti zadovoljni ni jedni ni drugi, jer je Stuttgart propustio priliku pobjeći iz zone ispadanja i trenutno je pretposljednji, dok je Leverkusen ostao izjednačen na šestom mjestu s Wolfsburgom.