VIDEO / S. Koreja do boda protiv Katara projektilom s 30-ak metara

FIFA World Cup 10. ruj 202416:55 0 komentara

U Laosu su na neutralnome terenu Sjeverna Koreja i Katar odigrali 2:2 u azijskim kvalifikacijama za SP 202, pa prošli domaćin mundijala ni nakon dva kola nema pobjedu.

Sjeverokorejanci su rano poveli, u 19. minuti zabio je Ri, pa ostali s igračem manje u 28. minuti. Katrani su već u prvom dijelu zabili dva gola, u 31. izjednačio je Afif iz penala, a u 44. za vodstvo Katra 2:1 zabio je Ali.  Nominalni domaćini golom Kanga golom iz slobodnjaka s 30-ak metara u 51. minuti došli su do boda.

Prve dvije momčadi iz svake skupine idu izravno na SP, a treće i četvrtoplasirane idu u doigravanje.