VIDEO / Perišić sjajan u debiju za PSV, malo je nedostajalo da dođe do prvijenca

Nizozemska 28. ruj 202416:59 > 18:26 0 komentara

Ivan Perišić debitirao je u dresu PSV-a na gostovanju kod Willema. Prve su to minute i to odmah u početnoj postavi za proslavljenog hrvatskog reprezentativca. Nakon što je na neslavan način završio svoju avanturu u Hajduku, Perišić je bio jako aktivan na svom debiju za branitelja naslova u Nizozemskoj.

Odmah u 5. minuti je ispromiješao obranu domaćina te složio sjajnu priliku za svoju momčad. Tillman je promašio, točnije nije uspio pogoditi s dva metra, pucao je točno u vratara. Nakon toga u 13. minuti Perišić je zamalo došao do prvijenca, ali je njegov udarac lijevom nogom otišao tik uz vratnicu.

Svoj debi završio je u 65. minuti kada je umjesto njega ušao Bakayoko.

PSV je slavio s 0:2 i tako su upisali i svoju sedmu pobjedu u sedmom kolu Eredivisiea.