VIDEO / Matanović propustio priliku dokrajčiti Wolfsburg, Stuttgart slavio u gostima

Bundesliga 14. ruj 202417:43 0 komentara

Eintracht Frankfurt slavio je s 2:1 kod Wolfsburga. Momčad novog Vatrenog u vodstvo je doveo Marmoush golom u 30. minuti, a za konačnih 2:1 isti je igrač zabio iz penala u 82. minuti.

Matanović je s klupe ušao u 74. minuti te u sudačkoj nadoknadi propustio priliku za konačnih 3:1 svoje momčadi, dok Wolfsburgov Lovro Majer ne igra zbog ozljede.

Do pobjede je u gostima stigao i Stuttgart koji je svladao Borussiju Monchengladbach 3:1. Za vodstvo gostiju je u 20. zabio Undav, a u 27. minuti izjednačio Plea. Dva pogotka za konačan rezultat postigao je Ermedin Demirović.

Na domaćem je terenu do tri boda stigao Freiburg koji je s 2:1 svladao Bochum. Za gostujuću je momčad u porazu cijeli susret odigrao Jakov Medić.

RB Leipzig i Union Berlin remizirali su bez golova.