VIDEO / Labrović primio tri gola u Bundesligi, Bayer preokretom do slavlja

Bundesliga 19. lis 202417:44 0 komentara
Sport Klub

Hrvatski golman Nediljko Labrović doživio je poraz sa svojim Augsburgom 3:1 u gostima kod Freiburga.

Freiburg je poveo u 34. minuti kada je zabio Grifo, da bi tri minute nakon na 2:0 povisio Lienhart. Labrović je treći gol primio na samom kraju prvog poluvremena kad je precizan bio Gunter. Na konačnih 3:1 u 65. rezultat je postavio Tietz. Kristijan Jakić počeo je za Augsburg od prve minute, ali je zamijenjen na poluvremenu.

Nogometaši Bayer Leverkusena preokretom su slavili protiv Eintracht Frankfurta 2:1 u jednom od derbija 7. kola Bundeslige. Mogao je Bayer povesti na domaćem terenu već u 9. minuti, ali loše je s bijele točke pucao Victor Boniface.  Gosti iz Frankfurta taj su promašaj kaznili i poveli u 16. minuti preko Marmousha.

U 25. je Andrich izjednačio na 1:1. Konačni preokret Bayeru donio je Boniface u 72. minuti. Igor Matanović nije zaigrao za Eintracht. Bayer je s 14 bodova privremeno došao na četvrto mjesto, preskočivši Eintracht koji je ostao na 13 bodova.