Bundesliga 16. tra 202319:40 0 komentara

Union Berlin i Bochum remizirali su 1:1 u utakmici 28. kola Bundeslige.

U prvom poluvremenu do same završnice nije bilo puno uzbuđenja. Domaći su imali inicijativu, ali nisu imali niti jednu stopostotnu priliku zaprijetiti golu Bochuma.

A onda u drugoj minuti sudačke nadoknade gosti neoprezno rade prekršaj na 25 metara od svog gola. Loptu je uzeo Josip Juranović i spektakularnim golom doveo Union do vodstva 1:0.

Sofascore

No, veselje domaćina nije dugo trajalo. Već nakon deset minuta igre u nastavku za Bochum je opravdano dosuđen jedanaesterac kojeg je Stoger pretvorio u izjednačenje.

Ubrzo Union ostaje s igračem manje jer je Jaeckel dobio drugi žuti karton. I s igračem manje Union je bio opasniji, a Berens je u 64. minuti pogodio mrežu gostiju. Ipak, pogodak je poništen zbog minimalnog zaleđa.

Rezultat na semaforu nije se mijenjao do kraja susreta, iako su gosti napadali i preko Hoffmana imali dvije ozbiljne prilike. Berens je u 85. minuti promašio udarac za pobjedu Uniona.

Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub mogu pratiti na Telemachu, Total TV-u, Optima Telekomu i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima.