Nogomet 30. pro 202321:07 0 komentara

Nogometaši Al Nassra uspješno su odradili gostovanje u 19. kolu prvenstva Saudijske Arabije, slavili su 4:1 kod Al Taawona.

Jedan od najboljih igrača utakmice bio je hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović koji je za Al Nassr bio strijelac i asistent.

Al Taawon je poveo u 13. minuti pogotkom El Mahdiouija, a potom je na scenu izašao Brozović. Nakon odlične asistencije Talisce sam je pred suparničkog golmana istrčao Brozović i izjednačio u 26. minuti. Samo osam minuta kasnije Brozović je asistirao, a Aymeric Laporte je zabio za 2:1.

#related-news_0

Al Nassr je tri boda osigurao u 50. minuti kada je Portugalac Otavio zabio za 3:1, a sve je zaključeno golom Cristiana Ronalda koji je u 92. postavio konačnih 4:1.

Brozović je postigao drugi prvenstveni pogodak za Al Nassr, a uz to je još jednom poentirao u azijskoj Ligi prvaka.

Na ljestvici prvenstva Saudijske Arabije vodi Al Hilal koji je skupio 53 boda, dok Al Nassr ima 46 bodova.