VIDEO / Beljo ponovno zabio, ovaj gol jednostavno morate vidjeti

Austrija 22. ruj 202417:38 0 komentara

Hrvatski napadač Dion Drena Beljo našao se na pravom mjestu u pravo vrijeme. U 23. minuti zabio je glavom za vodstvo svog Rapid Beča protiv Austrije Beč u susretu 7. kola austrijske Bundeslige. Jonas Auer je poslao centaršut u šesnaesterac, lopta je nekako došla do Beljine glave i on ju je uspio pospremiti u gol. Belji je ovo treći prvenstveni gol sezone. Ovo jednostavno morate vidjeti.

Austrija je izjednačila u posljednjim trenucima prvog dijela golom Andreasa Grubera. Pobjedu domaćinu donio je Matthias Seidl u 60. minuti. Beljo je igrao cijeli susret.

U ranije odigranom susretu, jedan od Dinamovih suparnika u Ligi prvaka, RB Salzburg je odigrao 0:0 na gostovanju kod WSG Tirola.

Wolfsberger je na gostovanju porazio aktualnog prvaka Sturm sa 3:0. Strijelci su bili Thierno Ballo (20), David Atanga (72) i Erik Kojzek (90+4).

Za Sturm je prvo poluvrijeme igrao hrvatski nogometaš Lovro Zvonarek.

Na ljestvici vodi Rapid sa 14 bodova, Wolfsberger ima 13, a Linz 12 bodova. Salzburg je peti sa 10 bodova.