VIDEO / Čilić spasio dvije meč lopte i osigurao polufinale: ‘Ovo je bio pravi triler!’

ATP 22. ruj 202412:54 0 komentara

Marin Čilić spasio je dvije meč lopte te s konačnih 6:2, 6:7(4), 7:6(5) svladao Japanca Yasutaku Uchiyamu te nakon dva sata i 47 minuta osigurao polufinale ATP turnira u Hangzhouu.

“Bio je ovo pravi triler. Pokazao sam odličnu igru u prvom setu, ali protivnik je našao način u drugom setu. Ipak sam se uspio vratiti, oduševljen sam pobjedom i nadam se da su svi uživali u ovom preokretu“, otkrio je Čilić kojem je ovo prvo polufinale nakon točno dvije godine.

Mislim da je današnji susret pokazao visoku razinu tenisa od nas obojice, uspio sam uzeti tek jedan break u druga dva seta. Važno je kroz turnir pronaći rješenje za teške trenutke.”, rekao je i komentirao podršku publike: