Štrlek u zadnjim sekundama izvukao remi protiv Karačića

Rukomet 11. svi 202320:28 0 komentara
AP Photo/Martin Meissner

Rukometaši Veszprema i Kielcea remizirali su u prvoj utakmici četvrtfinala rukometne Lige prvaka...

Nakon što je u srijedu PSG slavio kod Kiela 31:27, a Wisla Plock i Magdeburg odigrali su 22:22, u četvrtak su i Veszprem i Kielce odigrali neodlučeno, 29:29 (13:16).

Poljaci su vodili većim dijelom utakmice, na poluvremenu i tri gola razlike, da bi u 47. minuti Mađari poveli 23:20. Kielce se brzo oporavio i poravnao na 24:24, nakon čega ni jedna momčad nije imala više od gola prednosti. U posljednjoj minuti gosti su poveli golom Moryta, a izjednačio je pred sam kraj Lauge Schmidt.

Egipćanin Elderaa bio je najefikasniji kod Veszprema sa šest golova, dok je Manuel Štrlek dodao pet, baš kao i Nedim Remili. Kod Kielcea je Alex Dujšebajev postigao šest, a Moryto pet. Igor Karačić postigao je jedan pogodak. Vratari su na obje strane imali po 12 obrana (Corrales, Wolff).

U 20.45 igraju GOG i Barcelona. Uzvrati su na rasporedu sljedećeg tjedna.