PPD Zagreb potopljen s 40 primljenih golova

Rukomet 6. lis 202222:43 0 komentara
KevinDomas/Panoramic via Guliver Images

U susretu 4. kola A skupine rukometne Lige prvaka PPD Zagreb je poražen na gostovanju u Parizu od Paris Saint-Germaina rezultatom 40:31 (22:14), upisavši i treći poraz u skupini...

Moćni francuski sastav je očekivano stigao do bodova protiv hrvatskog prvaka, a pitanje pobjednika je bilo poznato već nakon prvog poluvremena kojeg su domaćini dobili s osam razlike.

PSG je bolje ušao u susret, poveo je 4-1, no PPD je smanjio na gol zaostatka (6-5). Međutim, domaćin se vrlo brzo odvojio na pet razlike, u 23. minuti je imao i osam golova viška (17-9), a sa +8 se otišlo i na odmor (22-14).

Momčad Ivice Obrvana je u drugom dijelu smanjila na pet golova zaostatka (26-31), no više od toga nije išlo. Na koncu je završilo 40-31.

PSG su do pobjede predvodili Kamil Syprzak s devet golova, Ferran Sole sa šest, te Dainis Kristopans i Elohim Prandi s po pet golova. Kod PPD Zagreba najefikasniji su bili Csaba Leimeter, Aleks Kavčić i Timur Dibirov s po četiri gola.