VIDEO / Ajax razbio nesretnu Fortunu, Halilović nakon greške Šutala uzdrmao stativu

Nizozemska 18. ruj 202420:40 > 22:10 0 komentara

U trećem kolu nizozemske Eredivise Ajax je kod kuće s 5:0 porazio Fortunu Sittard. Ajax je poveo već u devetoj minuti golom Taylora, a u 22. Alen Halilović je za goste gromovitim udarcem iz daljine pogodio stativu. Dogodilo se to nakon pogreške hrvatskog reprezentativca Josipa Šutala.

Do kraja prvog poluvremena Traore je povisio na 2:0, a u nadoknadi su gosti ostali s desetoricom nakon isključenja Gutha.

U drugom dijelu Ajax je zabio još tri gola. Šutalo je izašao na odmoru, a u nastavku su za Fortunu zaigrali Josip Mitrović i Ante Erceg.