VIDEO / Ronaldo i Talisca majstorski zabijali iz slobodnih udaraca u visokoj pobjedi Al Nassra

Nogomet 27. kol 202423:04 0 komentara

Nakon remija u prvom kolu, Al-Nassr je u drugom kolu saudijskog nogometnog prvenstva ostvario prvu pobjedu u novoj sezoni, svladavši Al Feihu s 4:1 na gostovanju. Cristiano Ronaldo, Marcelo Brozović i ostatak momčadi imali su ključne uloge u ovom trijumfu. Gosti su poveli već u petoj minuti kada je Anderson Talisca postigao gol nakon Ronaldove asistencije. U završnici prvog poluvremena, 39-godišnji Ronaldo također se upisao u strijelce, postigavši svoj drugi gol u novoj sezoni iz slobodnog udarca s ruba kaznenog prostora. Potom je "Epic Brozo", bivši član Vatrenih, ušao u kazneni prostor s lijeve strane i snažnim udarcem povisio rezultat na 3:0, čime je postigao svoj šesti pogodak u dresu Al-Nassra. Al Feiha je smanjila zaostatak u 86. minuti golom Fashiona Sakale, no pobjedu je potvrdio Talisca drugim golom u sudačkoj nadoknadi, prekrasno pogodivši iz slobodnjaka.