Nogomet 16. stu 202323:09 1 komentar

Još jedna teška večer za reprezentaciju Bosne i Hercegovine...

Reprezentacija BiH odavno je izgubila šanse u borbi za prva dva mjesta u skupini, priliku za odlazak u Njemačku tražit će kroz doigravanje i Ligu nacija, ali svakako će pamtiti kvalifikacije za Europsko prvenstvo loše.

Ponovno je Luksemburg bio nepremostiva prepreka. Nakon neočekivanog poraza u lipnju u Zenici (0:2), sada je uslijedio poraz od istog rivala u gostima.

Luksemburg je pred svojim navijačima slavio čak 3:0 (2:0). Poveo je već u šestoj minuti golom nogometaša Kölna Mathiasa Olsena glavom nakon ubačene lopte s lijeve strane.

U 30. minuti dosuđen je penal nakon intervencije iz VAR sobe, siguran strijelac bio je Gerson Rodriguez.

Savo Milošević je pokušao izmjenama u poluvremenu, u igru ​​su ušli Demirović i Hajradinović, ali su Luksemburžani prvi poentirali. Bio je to zapravo autogol Nihada Mujakića u 55. minuti.

Na kraju susreta još dva pogotka, po jedan u obje mreže, Renato Gojković u 90+4. za goste, minutu kasnije opet je Gerson Rodríguez pogodio za konačnih 4:1.