Bundesliga 13. sij 202417:50 0 komentara
DFL/DFB via Guliver

Lovro Majer je bio asistent za gol u remiju Wolfsburga kod Mainza (1-1). Majer je u 12. minuti asistirao Cernyuza vodeći gol gostiju, a za Mainz je poravnao Silvan Widmer (61).

Eintracht je slavio s 1-0 na gostovanju kod RB Leipziga golom Ansgara Knauffa već u 7. minuti. Kristijan Jakić je ušao u igru u 71. minuti, a Hrvoje Smolčić je kod kluba iz Frankfurta ostao na klupi.

Freiburg i Union Berlin su odigrali 0-0, a za momčad Nenada Bjelice je do 89. minute igrao Josip Juranović.

Apotekari su se dugo mučili s Augsburgom sve do pete minute sudačke nadoknade kada je Alejandro Grimaldo pronašao samog Argentinca Ezequiela Palaciosa koji donosi tri boda lideru. Leverkusen vodi s 45 bodova, četiri više od Bayerna koji ima utakmicu manje.

Josip Stanišić je odigrao cijeli susret za Bayer, a Dio Drena Beljo je ušao u igru u 80. minuti.