FIFA World Cup 28. sij 20220:16 > 07. tra 2022 21:13 0 komentara

U uzbudljivoj utakmici južnoameričkih kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Kataru 2022. Brazil i Ekvador su remizirali 1:1.

Prvi gol na utakmici pao je već u šestoj minuti. Svoj je peti gol za reprezentaciju zabio Casemiro u šestoj minuti.

Nakon toga Ekvador je u 15. minuti ostao s igračem manje, crveni karton je za prekršaj dobio golman Dominguez.

Pet minuta nakon toga isključen je i nogometaš Brazila. Drugi žuti karton u 20. minuti dobio je Emerson Royal.

Golman Brazila Alisson je 10 minuta kasnije dobio prvo crveni karton pa nakon provjere VAR-a sudac je odlučio da će to ipak biti samo žuti karton za visoku podignutu nogu prema glavni suparnika.

U 55. minuti Raphinha (Brazil) je napravio prekršaj unutar šesnaesterca i sudac je prvo svirao jedanaesterac. Nakon provjere s VAR-om ipak je odlučio da nema udarca s bijele točke za Ekvador.

Za izjednačenje 1:1 zabio je u 76. minuti Felix Torres.

U 95. minuti sudac je ponovno pokazai žuti karton ponovno Alissonu i pokazao na bijelu točku, no nakon provjere ponovno je odlučio da nema ni žutog, ali ni jedanaesterca.