Veliki kiks Dinama u Gorici, Livaković ih spasio poraza

Hrvatska 1. tra 202318:54 > 18:58 0 komentara
xGonzalesxPhoto MarioxDiazxRaserox via Guliver

Nogometaši Gorice ugostili su Dinamo u utakmici 27. kola SuperSport HNL-a i došli su do velikog boda koji bi im mogao biti ključan u borbi za opstanak. Gorica i Dinamo odigrali su 1:1

Dinamo je poveo u 60. minuti, Drmić je probio stranu i poslao povratnu loptu za Ljubičića koji zabija svoj prvi prvenstveni gol.

Gorica je izjednačila u 86. minuti. Mitrović je sjajno pogodio iz kontranapada Gorice, s optilike 17 metara. Lopta je završila u suprotnom gornjem kutu Livakovićevog gola. VAR je pregledao i potvrdio pogodak.

S ovim bodom Dinamo je sad na 10 bodova prednosti ispred Hajduka koji ima utakmicu manje. Hajduku slijedi gostovanje na Šubićevcu, a Bijeli bi se pobjedom vratili u borbu za naslov.

Gorica je s ovim bodom došla do 17 bodova, sedam manje od Šibenika i slijedi im žestoka borba za opstanak.