Težak poraz za Halilovićev Reading

Nogomet 11. sij 202223:07 > 23:08 0 komentara
KieranxCleeves via Guliver

Momčad Fulhama prekinula je niz od pet utakmica bez poraza na vrlo impresivan način. Reading je poražen od gostiju rezultatom 7:0.

Reading se jednostavno raspao, a momčad Veljka Paunovića nastavila je tonuti i pred zonom su ispadanja.

S druge strane, Fulham se vratio nakon mini krize od pet utakmica bez pobjede, od čega četiri remija, a posljednje je doživio poraz od Sheffield Uniteda. Pečat ovoj uvjerljivoj pobjedi dali su na prvom mjestu Harry Wilson i Aleksandar Mitrović. Obojica su zabili po dva gola, Wilson u 13. i 60. minuti, a Mitrović u trećoj minuti nadoknade prvog poluvremena iz penala i u 89. minuti.

Obojica su imali i asistencije. Mitrović u 68. Teteu za 4:0, a Wilson u 70. Kebanu za 5:0 i Adarboja u 75. minuti. Na kraju iznimno uvjerljiva pobjeda Fulhama za povratak na pobjednički kolosijek u pohodu na Premier ligu.

Alen Halilović nije zaigrao za Reading u utakmici.

Fulham je trenutno drugi s 48 bodova, jednim manje od Bournemoutha s utakmicom manje, a dva više od Blackburna, također s utakmicom manje. Reading je 21. s 22 boda, samo tri boda više od Peterborougha koji je prvi u zoni ispadanja, ali s utakmicom više.