Torino zaustavio dobar niz Sassuola, Vlašiću svih 90 minuta

Nogomet 3. tra 202322:53 > 22:53 0 komentara
Nderim Kaceli /ipa-agency.net/Live Mediax by Guliver

Sassuolo je u odličnoj formi, ali nije uspio slaviti protiv Torina na svom stadionu - remizirali 1:1. Domaći su bili u nizu od četiri pobjede, ali ih je Torino zaustavio.

Torino trenera Ivana Jurića je bio puno bolji protivnik u prvom poluvremenu, ali nije iskoristio brojne prilike. Sassuolo je poveo u 36. minuti golom Andree Pinamontija, koji je u praznu mrežu pospremio odbijenu loptu nakon udarca Domenica Berardija.

Ipak, u nastavku su gosti izjednačili, Sanabria je zabio u 66. minuti, nakon odličnog dodavanja Lazara. Samo četiri minute kasnije i Nemanja Radonjić je pogodio, ali je Nikola Vlašić bio u zaleđu na početku te akcije.

Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić odigrao je cijelu utakmicu za Torino, dok Martin Erlić nije bio u konkurenciji za nastup kod Sassuola.

Torino se nalazi na 11. mjestu s 38 bodova, a Sassuolo je 12. s bodom manje.